Bize Ulaşın              
İSDAŞ

Tarihçemiz


 

İSDAŞ, su deposu temizlik ve dezenfektesi alanında 15 yıllık tecrübesi ve eğitimli uzman ekipleri ile yurt içi ve yurt dışında hizmet sunmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına üç dönem bu hizmeti başarıyla sunmuş olan İSDAŞ; kamu sağlığı ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan anlayışla "Yılın Kamu Hizmet Kuruluşu" kategorisinde Tüketiciyle Dost Altın Kalite ödülüne layık görülmüştür.

İSDAŞ, su depolarının temizlik ve dezenfektesinin yanı sıra, oluşan müşteri memnuniyeti ve talepler doğrultusunda boru ve ishale hatlarının temizliği, ortam dezenfektesi, soğutma kulelerinin temizliği, baca ve havalandırma kanallarının temizliği, arıtma sistemlerinin (filitrasyon) kurulması, laboratuar hizmetleri, haşere ilaçlama, dezenfektan ürün satışı, su deposu izolasyonu, yapılarda bulunan su sızıntılarına karşı yalıtım, ısı ve ses yalıtımları, yapı güçlendirme, restorasyon alanlarında hizmet vererek,  halkımızın ihtiyaç duyduğu bu önemli hizmetlere               444 0 253 numaralı çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz.

 
Tüm İSDAŞ personeli büyük bir sorumluluk bilinci içerisinde, sürekli gelişmeyi hedefleyen bir takım ruhu ile bilim ve teknolojideki gelişmeler eşliğinde, kalitesinden, güvenirliliğinden ve iş ahlakından ödün vermeden, her seferinde beklentileri aşarak, siz değerli halkımıza en üstün hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.
 

 Hizmette kaliteyi her zaman ön planda tutan İSDAŞ tüm hizmetlerini Kalite ve Yönetim Sistemi Belgeleri (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve TS 8358 ) ile tescillemiştir. Firmamız TS 13287 İş yerleri- İçme veya Kullanma Suyu Depolarına Temizlik Hizmeti Veren Standart belgesine sahip ilk ve tek firmadır. Kuruluşundan bu güne müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak çalışmalarına devam eden firmamızın amacı, günden güne halkımıza en iyi hizmeti sunmaktır. 750.000’ni  aşan abone sayımız sunmakta olduğumuz hizmet kalitesinin ve halkımızın bize olan güveninin göstergesidir

 

                                                             Mehmet ÖZTÜRK

                                                           GENEL MÜDÜR