Bize Ulaşın              
İSDAŞ

En Geniş Kadro


Türkiye genelinde su deposu temizlik ve dezenfekte, izalasyon ve haşere ile mücadelede eğitimli ve sertifikalı personelimiz sizlere hizmet etmekten gurur duyuyor.
İSDAŞ, su depolarının temizlik ve dezenfektesinin yanı sıra, oluşan  müşteri memnuniyeti ve talepler doğrultusunda su deposu izolasyonu,  istenilen kapasitede ve ebatlarda depo projelendirmesi ve inşası, arıtma  sistemlerinin (filitrasyon) kurulması, laboratuar hizmetleri, haşere  ilaçlama ve genel temizlik hizmetleri alanlarını da bünyesine katarak,  halkımızın, ihtiyaç duyduğu bu önemli hizmetlere kolay ulaşabilmeleri  için   444 0 253 numaralı telefon hattını hizmete açmıştır.
 Tüm  İSDAŞ personeli büyük bir sorumluluk bilinci içerisinde, sürekli  gelişmeyi hedefleyen bir takım ruhu ile bilim ve teknolojideki  gelişmeler eşliğinde, kalitesinden, güvenirliliğinden ve iş ahlakından  ödün vermeden, her seferinde beklentileri aşarak, siz değerli halkımıza  en üstün hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.
İSDAŞ yapmış olduğu  titiz çalışmaları uluslararası geçerliliği olan ISO 9001, ISO 14001,  OHSAS 18001, TS 12524, TS 8358 kalite ve yönetim sistemi belgeleri ile  tescil ettirmiştir. Kuruluşundan bu güne müşteri memnuniyeti ve kaliteyi  ön planda tutarak çalışmalarına devam eden firmamızın amacı, günden  güne halkımıza en iyi hizmeti sunmaktır. 30.000’i aşan abone sayımız  sunmakta olduğumuz hizmet kalitesinin ve halkımızın bize olan güveninin  göstergesidir.