Bize Ulaşın              
İSDAŞ

En Geniş Araç Filosu


Su deposu temizliği, izalasyou, baca temizliği, haşere ilaçlama,   laboratuvar, dezenfekte, arıtma ve ortam dezenfeksiyonu konularında   deneyimli ve eğitimleri sertifikalı ekibimiz her zaman hizmetinizde.

Su deposu temizliği, izalasyou, baca temizliği, haşere ilaçlama,  laboratuvar, dezenfekte, arıtma ve ortam dezenfeksiyonu konularında  deneyimli ve eğitimleri sertifikalı ekibimiz her zaman hizmetinizde.
İSDAŞ, su deposu temizlik ve dezenfektesi  alanında 10 yıllık tecrübesi ve eğitimli uzman ekipleri ile tüm Istanbul  halkına hizmet sunmaktadır. Istanbul Büyükşehir Belediyesi, adına üç  dönem bu hizmeti başarıyla sunmuş olan İSDAŞ; kamu sağlığı ve müşteri  memnuniyetini daima ön planda tutan anlayışla "Yılın Kamu Hizmet  Kuruluşu" kategorisinde 2007 Tüketiciyle Dost Altın Kalite ödülüne layık  görülmüştür.  İSDAŞ, su depolarının temizlik ve dezenfektesinin yanı  sıra, oluşan müşteri memnuniyeti ve talepler doğrultusunda su deposu  izolasyonu, istenilen kapasitede ve ebatlarda depo projelendirmesi ve  inşası, arıtma sistemlerinin (filitrasyon) kurulması, laboratuar  hizmetleri, haşere ilaçlama ve genel temizlik hizmetleri alanlarını da  bünyesine katarak, halkımızın, ihtiyaç duyduğu bu önemli hizmetlere  kolay ulaşabilmeleri için   444 0 253 numaralı telefon hattını hizmete  açmıştır.  Tüm İSDAŞ personeli büyük bir sorumluluk bilinci içerisinde,  sürekli gelişmeyi hedefleyen bir takım ruhu ile bilim ve teknolojideki  gelişmeler eşliğinde, kalitesinden, güvenirliliğinden ve iş ahlakından  ödün vermeden, her seferinde beklentileri aşarak, siz değerli halkımıza  en üstün hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.  İSDAŞ yapmış olduğu titiz  çalışmaları uluslararası geçerliliği olan ISO 9001, ISO 14001, OHSAS  18001, TS 12524, TS 8358 kalite ve yönetim sistemi belgeleri ile tescil  ettirmiştir. Kuruluşundan bu güne müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön  planda tutarak çalışmalarına devam eden firmamızın amacı, günden güne  halkımıza en iyi hizmeti sunmaktır. 30.000’i aşan abone sayımız sunmakta  olduğumuz hizmet kalitesinin ve halkımızın bize olan güveninin  göstergesidir.